logo

Profesjonalizm, długoletnie doświadczenie, kreatywność oraz młodość to znak rozpoznawczy firmy LeanLogistic oferującej usługi transportowo – spedycyjne.
Jesteśmy grupą profesjonalistów specjalizującą się w transporcie międzynarodowym z wysokim priorytetem dostawy na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej.
Jeśli jesteś kierowcą, przewoźnikiem lub spedytorem i chcesz pracować wśród ludzi ceniących uczciwość, kulturę osobistą oraz sumiennie wywiązujących się ze swoich obowiązków, to czekamy właśnie na Ciebie.

Dla przewoźników

Rynek transportowy jest ze swojej natury niezwykle dynamiczny i trudny. Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi dobrych relacji wymaga skoordynowanych działań całego zespołu. Wrażenie jakie pozostawia po sobie przewoźnik ma znaczący wpływ na to, jak odbierana jest zatrudniająca go firma.

Jeżeli tak jak my, prowadzisz swoją firmę zgodnie z filozofią jakości i profesjonalizmu, i chcesz rozwijać się w firmie posiadającej długoletnie doświadczenie na rynku – zgłoś się do nas.

OFERUJEMY:

Dla kierowców

Kierowcy są niezmiernie ważnym ogniwem naszego zespołu – bez nich transport towarów nie byłby możliwy. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także bardzo korzystne kontrakty B2B, dzięki którym możecie sami decydować o swoich zarobkach i zostać naszymi kontraktowymi podwykonawcami.

Posiadamy szeroką gamę samochodów dostawczych na wynajem, dlatego brak własnego auta nie jest przeszkodą by rozpocząć swoją przygodę jako Przewoźnik / Kierowca w jednym. Jeśli wiążesz swoją przyszłość zawodową z zawodem kierowcy, postaw na solidną firmę.

Nie zwlekaj, napisz do nas już dziś!

OFERUJEMY:

Dla spedytorów

Bezpieczeństwo łańcucha dostaw, a także organizacja transportów z wysokim priorytetem dostawy nie byłyby możliwe bez spedytorów. To oni w najdrobniejszych szczegółach planują przewóz towarów uwzględniając przy tym wszelkie ewentualne niedogodności.

Jeżeli nawiązywanie kontaktów nie sprawia Ci problemów, potrafisz pracować w sytuacjach stresujących, masz podzielną uwagę, zdolności negocjacyjne oraz charyzmę aplikuj na stanowisko spedytora w naszej firmie.

OFERUJEMY:

Skontaktuj się z nami

Kontakt

logo

LeanLogistic Sp. z o. o., Sp. K.
ul. Baśniowa 3 lok. 505
02-349 Warszawa

NIP: 7010916230
REGON: 382943330
KRS: 0000778280

tel.:  + 48 798 016 130
e-mail: office@leanlogistic.pl

Kapitał zakładowy w całości pokryty gotówką: 150 000 PLN
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Top